SKULPTUR, samt PALL, trä, Afrika. 1900-tal.

298754. SKULPTUR, samt PALL, trä, Afrika. 1900-tal.

Modersfigur. Höjd 69 cm.
Pall, Höjd 28 cm.

Slitage, sprickor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modersfigur. Höjd 69 cm.
Pall, Höjd 28 cm.

Slitage, sprickor, skador.

Antal besök: 940