SKRIVBORD, industridesign, 1900-talets mitt.

2983012. SKRIVBORD, industridesign, 1900-talets mitt.

4 lådor av plåt. Längd 140, bredd 77, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Mindre fläckar på bodsskivan,.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685