COLLIER, silver och karneol. 1900-tal. Totalvikt 12 gram.

297675. COLLIER, silver och karneol. 1900-tal. Totalvikt 12 gram.

4 centrerade plattor med graverat mönster samt lås med karneoler. Längd 46 cm.

Bruksslitage, mörknat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mörknat silver.

Antal besök: 1 134