VAGNSLYKTOR, ett par, mässing och glas. 18/1900-tal.

297555. VAGNSLYKTOR, ett par, mässing och glas. 18/1900-tal.

Höjd 45 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Antal besök: 878