LENNART ROSENSOHN. 2 st, etsningar, kolorerade, signerade.

297430. LENNART ROSENSOHN. 2 st, etsningar, kolorerade, signerade.

Bildyta ca 32 x 24,5 / 18 x 14 cm.

Blad något gulnade samt med smärre fläckar i ytterkant. Ett blad ej examinerat ur ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 715