SPEGEL, rotting, 1900-tal.

SPEGEL, rotting, 1900-tal.
2973663. SPEGEL, rotting, 1900-tal.

Rotting samt träram, troligen 1980/90-tal.
Längd 86 x 71 cm.

Bruksslitage. Bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 86 x 71 cm.

Antal besök: 408