BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi.

297156. BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi.

Figurkomposition. Signerad och numrerad 351/490 ex
48x70 cm.

Bladet fuktskadat i nederkanten.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

48x70 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 045