SVEND JOHANSEN. "Jägaren och hans byte", litografi, signerad och numrerad 176/250.

297138. SVEND JOHANSEN. "Jägaren och hans byte", litografi, signerad och numrerad 176/250.

44 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 65 cm.

Antal besök: 1 960