SÖREN OLSSON. olja på duk.

SÖREN OLSSON. olja på duk.
2968142. SÖREN OLSSON. olja på duk.

Bildmått 38 x 55 cm, totalt med ram 73 x 56 cm.

Ram med mindre slitage.

Sören Olsson (1914–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med mindre slitage.

Sören Olsson (1914–2002)

Antal besök: 627