PLUNTA, väggljustake samt tändare, mässing, Pierre Forsell, Skultuna.

296683. PLUNTA, väggljustake samt tändare, mässing, Pierre Forsell, Skultuna.

Plunta, 18 cm
Väggljusstake, höjd 47 cm
Tändare, 11 cm.

Bruksslitage, repor, fästet under ljushållare med bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plunta, 18 cm
Väggljusstake, höjd 47 cm
Tändare, 11 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 581