DANTESTOL, nyrenässans. 1800-talets slut.

296010. DANTESTOL, nyrenässans. 1800-talets slut.

Rygg armstöd samt sits klädd i plysch.

Slitage, skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador på klädsel.

Antal besök: 1 105