LEIF ANNLUND. Färglitografi, signerad, numrerad 115/400 och daterad -89.

295614. LEIF ANNLUND. Färglitografi, signerad, numrerad 115/400 och daterad -89.

Sundsvalls vy. Mått 57 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741