TAGE NORDHOLM. Färglitografi, provtryck, signerad.

295607. TAGE NORDHOLM. Färglitografi, provtryck, signerad.

Mått 37 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 37 x 47 cm.

Antal besök: 1 558