SMINKBORD, "Birgitta", Carl Malmsten, Bodafors. 1960-tal.

295442. SMINKBORD, "Birgitta", Carl Malmsten, Bodafors. 1960-tal.

Sminkbord i teak med vippbar spegel, 3 utdragbara lådor samt nerfällt fack med dragjalusi. Bredd 86, djup 48, Höjd 121 cm.

Slitage, brytskada senare limmad i arm/fäste för spegel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 080