LISA LARSON. Figurin, stengods, pojke ur serien "Världens barn", Gustavsberg, 1900-talets mitt.

295440. LISA LARSON. Figurin, stengods, pojke ur serien "Världens barn", Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Stämplad.
Höjd 13 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.
Höjd 13 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 1 981