RÄKNEMASKIN, Remington Rand, USA. 1900-talets mitt.

2952906. RÄKNEMASKIN, Remington Rand, USA. 1900-talets mitt.

Längd 32, bredd17, höjd 18 cm.

Bruksslitage. Skriv funktionen fungerar vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 459