KLÄNNING, råsiden, Solblomman modeller, 1960-tal. Strl 38/40 cm.

294560. KLÄNNING, råsiden, Solblomman modeller, 1960-tal. Strl 38/40 cm.

Svart råsiden, 3/4-dels ärm. Mönster i relief, dragkedja i sidan, rosett bak i livet.
Rygglängd 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 100 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 453