KAPPA samt KLÄNNING, juaquardväv, MKF en party modell, 1960-tal. Strl 40/42.

294495. KAPPA samt KLÄNNING, juaquardväv, MKF en party modell, 1960-tal. Strl 40/42.

Juaquardväv i turkost och vitt med blått foder. Klänning med bälte samt dragkedja i ryggen, rygglängd 97 cm. Kappa med krage samt knäppning, rygglängd 100 cm.

Bruksslitage, något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något smutsig.

Antal besök: 1 405