Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Speglar
SPEGEL, 1900-talets början.
294204. SPEGEL, 1900-talets början.
70 x 63 cm.
Bruks/åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 63 cm.
Bruks/åldersslitage.
Stadsauktion Sundsvall
698