VASER samt SKÅLAR, 4 delar, stengods, bl.a. "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg. 1900-tal.

294148. VASER samt SKÅLAR, 4 delar, stengods, bl.a. "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg. 1900-tal.

Skål Argenta diameter 17,5 cm. Höjd vaser 10 - 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 968