Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Konst
Måleri
293908. HANS HELMER MALMBERG. Olja på duk, Möte på Bygatan, signerad Hans Helmer -75.
« Tillbaka till föremålet