Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
HANS HELMER MALMBERG. Olja på duk, Möte på Bygatan, signerad Hans Helmer -75.
293908. HANS HELMER MALMBERG. Olja på duk, Möte på Bygatan, signerad Hans Helmer -75.
22,5 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22,5 x 32 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 378