IKON, sterling silver samt trä, Grekland. 1900-tal.

293878. IKON, sterling silver samt trä, Grekland. 1900-tal.

Stämplad. 21,5 x 14,7 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad. 21,5 x 14,7 cm.

Slitage, märken.

Antal besök: 674