INGEGERD SILOW. Rölakan, signerad.

2938103. INGEGERD SILOW. Rölakan, signerad.

Geometriskt mönster på blå botten.
Ca 200 x 137 cm.

Bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 200 x 137 cm.

Bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 445