PARTI DIVERSE, 18-1900-tal.

293580. PARTI DIVERSE, 18-1900-tal.

1 st träskål, diameter 27 cm.
1 st halsband.
1 st patentkork.
1 st träsked.
1 st halsband (trasigt).
4 st sportmedaljer.
1 st måttstock, trä samt mässing (skadad).
3 st fickknivar (skador).
1 st bronsfigurin, Israel.
1 st nagelfil.
3 st lock, nysilver.
1 st fickkniv, Pix.
1 st skål, Masur.
1 st rund sten, troligen för senapsframställning.
1 st glasdosa med nysilverlock.
2 st tennskålar på hög fot, 1973.
Ett par ljusmanschetter, stål.
Med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st träskål, diameter 27 cm.
1 st halsband.
1 st patentkork.
1 st träsked.
1 st halsband (trasigt).
4 st sportmedaljer.
3 st fickknivar (skador).
1 st bronsfigurin, Israel.
1 st nagelfil.
3 st lock, nysilver.
1 st fickkniv, Pix.
1 st skål, Masur.
Med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 616