Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
JOHN BERGLUND. Segelbåt, olja på duk, signerad och daterad -44.
293542. JOHN BERGLUND. Segelbåt, olja på duk, signerad och daterad -44.
59 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 68 cm.
Stadsauktion Sundsvall
2 301