Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
NES LERPA. Abstrakt motiv, akvarell, signerad och daterad -71.
293527. NES LERPA. Abstrakt motiv, akvarell, signerad och daterad -71.
47 x 58 cm.
Mindre veckmärken.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 58 cm.
Mindre veckmärken.
Stadsauktion Sundsvall
1 754