BLOCKNYCKLAR, 3 st, Dowidat, Chrome Vanadium, 1900-tal.

2934890. BLOCKNYCKLAR, 3 st, Dowidat, Chrome Vanadium, 1900-tal.

Storlek 28, 32, 34.
Längd 44,5 - 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 28, 32, 34.
Längd 44,5 - 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 373