VÄXTHYLLA, trä, 2000-tal.

VÄXTHYLLA, trä, 2000-tal.
2934824. VÄXTHYLLA, trä, 2000-tal.

Längd 120, bredd 19, höjd 150.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 455