KAMEROR, 4 st, bl.a. Richo Singlex. 1900-talets mitt.

293438. KAMEROR, 4 st, bl.a. Richo Singlex. 1900-talets mitt.

Småbildskamera "Richo Singlex" med hårdfodral. Småbildskamera "Tenax" med "Carl Zeiss Tessar 2,8/50" och hårdfodral. Kamera, "Zeiss Ikon Erabox". Småbildskamera "Yashica Minister" med hårdfordal. Diverse tillbehör, blixt med batteripack, självutlösare mm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestade kameror.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 161