SOFFA, kolonial stil, samt två stolar, hopfällbara.

2932408. SOFFA, kolonial stil, samt två stolar, hopfällbara.

Total höjd ca 86 cm
Total bredd ca 130 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Stol
Höjd ca 80 cm
Bredd ca 52 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

Bruksslitage.repor och märken.

Tema

Ekensholms slott

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 86 cm
Total bredd ca 130 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Stol
Höjd ca 80 cm
Bredd ca 52 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

Tema

Ekensholms slott

Antal besök: 914