OLLE HJORTZBERG. "Det svenska hantverkets dag", färglitografi, signerad samt daterad i trycket, OH -20.

292929. OLLE HJORTZBERG. "Det svenska hantverkets dag", färglitografi, signerad samt daterad i trycket, OH -20.

23 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Antal besök: 631