VASER samt SKÅL, cloisonne. Kina. 1900-tal.

292650. VASER samt SKÅL, cloisonne. Kina. 1900-tal.

Höjd vaser 13 cm. Diameter skål 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 993