SKÅLFAT, porslin, Björn Wiinblad, Arabia.

292409. SKÅLFAT, porslin, Björn Wiinblad, Arabia.

12 x 31 cm.

Bruksslitage, skador, ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 31 cm.

Antal besök: 2 730