SPEGEL med LAMPETTER, 3 delar, art deco. 1920/30-tal.

292335. SPEGEL med LAMPETTER, 3 delar, art deco. 1920/30-tal.

Grönpatinerad koppar. Höjd 32 - 51, bredd 9 - 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 548