LEKSAKER, 7 delar, bl.a. dockor, järnsängar samt dockvagn i plåt. 1900-talets första hälft.

292292. LEKSAKER, 7 delar, bl.a. dockor, järnsängar samt dockvagn i plåt. 1900-talets första hälft.

Längd 5,5 - 14 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 5,5 - 14 cm.

Antal besök: 1 299