BOKMÄRKEN samt BOK, "Lyckliga stunder med bokmärken", Elisabeth Ralf. 1900-tal.

292287. BOKMÄRKEN samt BOK, "Lyckliga stunder med bokmärken", Elisabeth Ralf. 1900-tal.

Varierande storlek och motiv, bl.a. djur, barn, änglar samt kungligheter.

Bruksslitage. Bok med urklipp på försättsbladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 867