KRYDDBURKAR, 35 st plåt, bl.a. "Kocks" och "Coleman". 1900-talets mitt.

292094. KRYDDBURKAR, 35 st plåt, bl.a. "Kocks" och "Coleman". 1900-talets mitt.

Från gammal, nedlagd lanthandel. Höjd 5,5 - 6,7 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 373