FÄLLBORD, mahogny, England, 1700/1800-tal.

292002. FÄLLBORD, mahogny, England, 1700/1800-tal.

Massiv mahogny, svarvad pelare med 3-fot.
Höjd 71 cm, diameter 73 cm.

Bruksslitage, defekt låsanordning, ljus ring på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71 cm, diameter 73 cm.

Antal besök: 902