COLLIER, sannolikt, Arvo Saarela, Enköping, 1900-talets andra hälft.

291843. COLLIER, sannolikt, Arvo Saarela, Enköping, 1900-talets andra hälft.

Stelt halsband, knäppning fram. Ej stämplat. Diameter ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 837