DOROTHY DENT (B.1952). TILLDELNING.

2918385. DOROTHY DENT (B.1952). TILLDELNING.

Signerad, blandteknik på pannå
122,5 x 21cm.;
med olja på kort med collage av Hannah Hann, `Tree in Autumn`, signerad, 17 x 11.5cm (oregelbunden) (2)

Proveniens: (Buckla) Stockbridge, Wykeham Gallery.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

122,5 x 21cm.;

Gott skick.

Antal besök: 193