Signerad, blandteknik på pannå 122,5 x 21cm.; med olja på kort med collage av Hannah Hann, `Tree in Autumn`, signerad, 17 x 11.5cm (oregelbunden) (2)
Proveniens: (Buckla) Stockbridge, Wykeham Gallery.
Gott skick.