BORDSUPPSATS, jugend. 1900-talets början.

291797. BORDSUPPSATS, jugend. 1900-talets början.

Glas samt nysilver. Höjd 30, diameter 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 561