FERDINAND BOBERG. Etsning, "Upsala", signerad.

291763. FERDINAND BOBERG. Etsning, "Upsala", signerad.

Bildyta 60 x 43 cm.

Något gulnat blad samt ej examinerad ur ram.

Ferdinand Boberg (1860–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 60 x 43 cm.

Ferdinand Boberg (1860–1946)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 475