291649. SKIVSPELARE i plast, PE Perpetuum-Ebner, Tyskland, 1950-tal.

Skivspelar i plast i väska av beige och rött konstskinn.
Storlek på väskan:
Längd 36 cm.
Bredd 26 cm.
Höjd 13 cm.
Märkt PE.
Bruksanvisning medföljer.

Ej funktionstestad.
Slitage.
Missfärgad.

Storlek på väskan:
Längd 36 cm.
Bredd 26 cm.
Höjd 13 cm.
Märkt PE.
Bruksanvisning medföljer.

Ej funktionstestad.
Slitage.
Missfärgad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Garpenhus Auktioner
Föremålsnr
291649

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Momsnr
SE556789180801
Org.nr
556789-1808
Telefon
040 - 12 84 80
Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 703