SERVERINGSVAGN, art deco. 1920/30-tal.

291537. SERVERINGSVAGN, art deco. 1920/30-tal.

Rörstomme i kromad metall samt hyllplan av trä. På hjul. Längd 72, bredd 46, höjd 64 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 979