FÅTÖLJER, "Polhem", Tord Björklund för Ikea.1980-tal.

291430. FÅTÖLJER, "Polhem", Tord Björklund för Ikea.1980-tal.

Svart skinn samt stomme i böjträ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 066