TAKLAMPA, glas samt metall, Leuctenbau Lengfeld, Östtyskland. 1900-tal.

291324. TAKLAMPA, glas samt metall, Leuctenbau Lengfeld, Östtyskland. 1900-tal.

Längd 73 cm, inklusive kedja.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 73 cm, inklusive kedja.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 657