COLLIER, silver samt smaragdsslipad topas och markasiter, Art Deco. 1930-tal. Vikt 5 gram.

291123. COLLIER, silver samt smaragdsslipad topas och markasiter, Art Deco. 1930-tal. Vikt 5 gram.

Längd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 786