BONBONJÄRER, 2 st, 1900-talets första hälft.

291013. BONBONJÄRER, 2 st, 1900-talets första hälft.

Glas samt nysilver. Höjd 12 - 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 513