Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Silver
SKÅL, FAT samt BÄGARE, 4 delar, silver. 1900-tal. Bruttovikt 305 gram.
290920. SKÅL, FAT samt BÄGARE, 4 delar, silver. 1900-tal. Bruttovikt 305 gram.
Diameter 4 - 12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 4 - 12 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
323